خرید(نرم افزار افزایش دهنده سرعت اینترنت موبایل)

نرم افزار افزایش دهنده سرعت اینترنت موبایل|خرید|جی دی|50483648|افزایش نرم افزار افزایش سرعت اینترنت,پهنای باند شبکه,افزایش دهنده اینترنتWiFi 4G 3G,افزایش سرعت اینترنت ADSL,روش قطعی افزایش سرعت اینترنت,تنظیمات اینترنت اچ تی سی
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع نرم افزار افزایش دهنده سرعت اینترنت موبایل می باشد.

برنامه افزایش دهنده سرعت اینترنت در موبایل شما !!!

افزایش و بهینه سازی سرعت اینترنت 3G - 4G - H+ - WiFi از 25 تا 50%


این برنامه کاملا واقعی میباشد و با حذف کردن فایل های اضافی از برنامه های اینترنتی پهنای باند اینترنت شما رو افزایش در نتیجه سرعت اینترنت شما هم بالا میره!


برخی ویژگی های نرم افزار:


بهینه سازی اتصالات


رفع مشکل عدم اتصال به اینترنت


افزایش سرعت اینترنت


افزایش پهنای باند اینترنت


سازگار با هم نسخه های اندروید


افزایش سرعت دانلود


افزایش سرعت آپلود


میحط ساده و آسان


و ...


اگر نتوانستید از طریق درگاه پرداخت بانک، پرداخت خود را انجام دهید،با آیدی تلگرام پشتیبانی سایت یا جیمیل پشتیبانی، در ار تباط باشید."شعار ما : خرید راحت، مطمئن و امن حق مشتری است"در هنگام هر خریدی در دنیای اینترنت، به امنیت درگاه و https بودن آن کاملا دقت کنید.


جهت استفاده از درگاه پرداخت با هرکارت بانکی می توان از هر درگاه پرداختی استفاده کرد و


پرداخت را انجام داد و نوع درگاه به بانک صادرکننده کارت شما ارتباطی ندارد.


به طور مثال، مـــی توان با کارت بانک کشاورزی یا هــــر کارت دیگـــر از درگاه بانک سامان یا هـــر درگاه دیگـــری، خرید را به راحتـــی انجام داد.شما هم می توانید خرید خود را با کارت بانکی تان به راحتی انجام دهید.


توجه : لینک دانلود پکیج، پس از خرید برای شما نمایان شده و به ایمیل واردشده نیز ارسال خواهد شد. دقت کنید که ایمیل در ابتدای خود www ندارد.

توجه نمایید که وارد کردن نام و نام خانوادگی صحیح، داشتن ایمیل و یا شماره موبایل الزامی نبوده و می توانید از ایمیل و یا شماره موبایل غیر واقعی استفاده نمایید، چرا که فایل پس از خرید برای شما فعال شده و قابل دانلود و استفاده است.
سه اصل مهم در خرید اینترنتی:
حمایت کنیم:


(می توانید روی هرکدام از عکس های زیر کلیک کنید)
مطالب دیگر:
📖پاورپوینت مراحل ساخت ستون ها و رفتارهای سوله📖پاوذپوینت تکنولوژی تعیین سطح در صنایع شیمیایی📖پاورپوینت اصول و مفاهیم بازاريابي اجتماعي در حوزه آموزش سلامت📖پاورپوینت نگاهی به سلسله قاجاریه و تاریخ آن📖پاورپوینت مدیریت تحول و توسعه سازمانی📖پاورپوینت تهویه خاک📖پاورپوینت تربیت بدنی در مدارس📖پاورپوینت ضعف حساب دهی در طرح تحول سلامت📖پاورپوینت تدبیر سوءمزاج ها📖پاورپوینت اسکیزوفرنی📖پاورپوینت مهارت ابراز وجود📖پاورپوینت ارمغان های ایران به جهان معماری📖تحقیق تكنولوژي بتن و اجراي سازه هاي بتني و فلزي 3D PANNLE📖تحقیق طراحي صندلي تحرير مخصوص دانشگاه آزاد واحد مشهد📖تحقیق پانل ساندویچی📖پاورپوینت بندر امام خمینی📖پاورپوینت بررسی مسکن در دوره های مختلف📖پاورپوینت سیستم یکپارچه شهرسازی📖تحقیق برج میلاد و گنبد قابوس📖پاورپوینت رابطه انسان و طبيعت باغ هاي ايراني📖تحقیق بارگذاری ساختمان📖پاورپوینت بادبند📖تحقیق اهمیت و نقش پارک ها در زندگی شهروندان📖تحقیق مهندسي و معماري سيستم‌ ها📖تحقیق موارد به کار رفته در فنرها