خرید(فیلم های آموزشی روش های صحیح مطالعه و افزایش سرعت مطالعه و استفاده بهینه از منابع آموزشی)

فیلم های آموزشی روش های صحیح مطالعه و افزایش سرعت مطالعه و استفاده بهینه از منابع آموزشی|خرید|جی دی|50043601|
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع فیلم های آموزشی روش های صحیح مطالعه و افزایش سرعت مطالعه و استفاده بهینه از منابع آموزشی می باشد.

چرا آموزش‌هایی که می‌بینیم اثرگذار نیست و به سادگی، از چند روز بعد به حالت اول برمی‌گردیم.


کمی تلخ است که بگوییم اکثر انسان‌ها جزو همان ۹۶ درصدی قرار می‌گیرند که نه آموزش می‌بینند و نه تغییر می‌کنند! و چه لذتی بالاتر از این که مخاطبان مجموعه آموزش سخنرانی و فن بیان همه و همه جزو آن ۴ درصد برتر جامعه هستند که برایان تریسی (نویسنده کتاب قورباغه را قورت بده) اعتقاد دارد آنها همان رهبران و مدیران جامعه هستند.


برای استفاده بهتر از آموزش ها ساختن شخصیت مطلوب خود از این فیلم ها استفاده کنید. و به کار بستن این تکنیک ها بازدهی مطالعه و یادگیری خود را چند برابر کنید.مطالب دیگر:
🔑تحقیق تاریخ تحلیل صدر اسلام🔑تحقیق امام زمان (ع)🔑تحقیق مكتب هاى اخلاقى🔑تحقیق نقش اخلاق در زندگى و تمدن انسان ها🔑تحقیق میلاد حضرت مهدی (ع)🔑تحقیق حضرت مهدی (ع) امام زمان🔑تحقیق آفرينش زن در قرآن و اديان الهى🔑تحقیق تعريف مواد مخدر🔑تحقیق حماسه غدیر🔑تحقیق مهدی موعود (ع)🔑تحقیق توحيد و يكتايى خداوند🔑تحقیق حضرت فاطمه🔑تحقیق انسان شناسی آزادی و اختیار انسان🔑تحقیق وحى🔑تحقیق نقش انتظار حضرت مهدی (ع) در پويايى جامعه اسلامى🔑تحقیق نظريات در باب معجزه🔑تحقیق مهدي موعود (ع) در دين مسيحيت🔑تحقیق بيان ديدگاه برخي از روان شناسان راجع به مناسك ديني🔑تحقیق فقه اهل بيت🔑تحقیق ضرورت معاد به استناد عدالت خداوند🔑تحقیق پروژه راهسازی🔑تحقیق ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻭ ﻃﺮﺍﺣﻲ ﻟﺮﺯﻩ ﺍﻱ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﺑﺮﺷﻲ ﻓﻠﺰﻱ ﻣﺮﻛﺐ🔑تحقیق ساختمان فرهنگی🔑تحقیق بتن و فولاد🔑جزوه زبان تخصصی عمران معنی لغات و حل تمرین ها