خرید(بررسی اثر آبخور شناور و زاویه ی برخورد امواج در پاسخ شناور های چند پانتونی توزیع شده در سطح)

بررسی اثر آبخور شناور و زاویه ی برخورد امواج در پاسخ شناور های چند پانتونی توزیع شده در سطح|خرید|جی دی|50037357|
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع بررسی اثر آبخور شناور و زاویه ی برخورد امواج در پاسخ شناور های چند پانتونی توزیع شده در سطح می باشد.

مشخصات نویسندگان مقاله

سید مجتبی هادیان - دانشجوی کارشناسی ارشد سازه های دریایی، دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه ت
مهدی شفیعی فر - دانشیار سازه های دریایی، دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه تربیت مدرس


چکیده مقاله:

در این مقاله به بررسی تاثیر مقدار آبخور شناور های پانتونی و زاویه ی برخورد امواج بر پاسخ های مختلف این شناورها پرداخته شده است. شناور های پانتونی مورد نظر از 12 پانتون که با اتصالات صلب به یکدیگر متصل شده اند، تشکیل شده و در معرض امواج نامنظم دریا گرفته اند. برای انجام تحلیل های هیدرودینامیکی از نرم افزار Moses استفاده شده است. با توجه به نتایج حاصل از شرایط مختلف دریا و کاربری های مورد انتظار از شناور چند پانتونی، می توان آبخور مناسب شناور چند پانتونی و جهت قرارگیری آن در مرحله ی طراحی مقدماتی را پیشنهاد نمود.


کلیدواژه‌ها:

شناور چندپانتونی - آبخور - جهت برخورد امواج - طیف امواج - طیف پاسخ


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


هادیان, سید مجتبی و مهدی شفیعی فر، ۱۳۸۸، ، هشتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، شیراز، دانشگاه شیراز


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (هادیان, سید مجتبی و مهدی شفیعی فر، ۱۳۸۸)
برای بار دوم به بعد: (هادیان و شفیعی فر، ۱۳۸۸)مطالب دیگر:
📃تحقيق امام خميني و مسأله جنگ و صلح در طول هشت سال دفاع مقدس📃تحقيق اقدامات نظامي و شبه نظامي ايالات متحده عليه نيكاراگوا📃تحقيق تاريخچه زندگي اسكندر مقدوني📃تحقيق اسطوره هاي ايران📃تحقيق از انقراض حكومت ساساني تا پايان قرن سوم هجري📃تحقيق ارزيابي نظريه معرفت شناختي «پوزيتيويسم»📃تحقيق ارتش در دوره ايلخانان📃تحقيق ادیان قدیم در عربستان📃تحقيق اثرات حمله اعراب به ایران📃تحقيق 16 سال حکومت استبدادی رضاخان📃پروژه تشريح مدار قفل رمزي ديجيتال📃تحقيق نگرشي بر نيروگاه و توربين هاي گازي📃پروژه پياده سازي VLSI يك شبكه عصبي آنالوگ مناسب براي الگوريتم هاي ژنتيك📃تحقيق پستهاي فشار قوي و فلسفه وجودي آنها📃تحقيق پستهاي فشار قوي📃تحقيق آشنايي با پست 63 كيلو ولتي كمال آباد كرج📃تحقيق پريز برق، نيرو رساني و كليدها و فيوزها📃پروژه آزمايشگاه مدار منطقي، شناخت كاربردي Iptable📃نقشه ی بخش های شهرستان تارم📃نقشه ی بخش های شهرستان ابرکوه📃نقشه ی بخش های شهرستان اردکان📃نقشه ی بخش های شهرستان بافق📃نقشه ی بخش های شهرستان خاتم📃نقشه ی بخش های شهرستان صدوق📃نقشه ی بخش های شهرستان طبس