خرید(پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم درس نهم ( انقلاب اسلامی ایران))

پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم درس نهم ( انقلاب اسلامی ایران)|خرید|جی دی|39016489|پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم درس نهم ( انقلاب اسلامی ایران),کتاب پیام های آسمانی پایه نهم,پاورپوینت رایگان درس نهم پیام های آسمانی پایه نهم,درس پیام های آسمانی پایه نهم,پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم,آریافایل,دانلود پاورپوینت درس هشتم
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت پیام های آسمانی پایه نهم درس نهم ( انقلاب اسلامی ایران) می باشد.

این فایل شامل پاورپوینت با موضوع "درس پیام های آسمانی پایه نهم درس نهم (انقلاب اسلامی ایران) " می باشد که در حجم 8 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت کل کتاب پیام های آسمانی پایه نهم رو با قیمت استثنایی از ما بخواهید

قسمتی از متن کتاب:انقلاب اسلامی ایران موجب عزت و سربلندی ملت ایران در میان تمامی مسلمانان جهان شده است. در این درس با ثمرات و برکات انقلاب اسلامی آشنا می شویم. همچنین می آموزیم که دشمنان انقلاب اسلامی چه نقشه های خطرناکی برای انحراف یا نابودی انقلاب اسلامی طراحی و اجرا می کنند و چگونه می توان در برابر این نقشه ها ایستادگی و با آنها مقابله کرد.

توضیحات:
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.
ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.


مطالب دیگر:
🔥نخستين دورة سلسله ها و پادشاهي كهن🔥بررسی برخی نظریه های افلاطون🔥بحران دولت سالاري صنعتي و فروپاشي اتحاد شوروي🔥بررسی موضوع ایران در عصر عباسیان🔥بررسی ایران باستان🔥انقلاب مشروطه و ملی شدن صنعت نفت🔥بررسی انقلاب فرانسه🔥بررسی موضوع انقلاب صنعتی🔥بررسی موضوع اندیشگاه ها🔥بررسی موضوع امتیاز تنباکو🔥بررسی امپراتوری چین🔥بررسی امپراطوری روم🔥بررسي تعاريف و مفاهيم و تاريخچۀ شيوۀ بيان اکسپرسيونيسم در ارتباط با نقاشي ، معماري و شهرسازي🔥بررسی انواع و اقسام جوهر🔥بررسی موضوع از جمهوري تا سلطنت🔥بررسی موضوع 11 سپتامبر و رویدادهای جهانی🔥اهمیت انقلاب ایران🔥بررسی ترور و تروریسم🔥بررسي ساختار وشبوه مديريت دبيرستان فرقان كرج🔥بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در بيمارستان فيروزگر شهر تهران🔥بررسي ميزان ارتقاء بهره وري در شركت وزين بار پس از بكارگيري مدل تعالي سازماني EFQM🔥بررسي وضعيت مديريت نگهداري تجهيزات پزشكي در بيمارستان هاي تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكي ايران🔥بررسی درآمدهای مالیاتی🔥برنامه ريزي كلان- شهرهاي جديد وشهرك هاي استراتژي بهينه سازي مصرف انرژي🔥برنامه‌ريزي منابع سازماني