خرید(تحقیق مدیریت پیمان و جایگاه آن در نظام مبتنی بر عملکرد)

تحقیق مدیریت پیمان و جایگاه آن در نظام مبتنی بر عملکرد|خرید|جی دی|35008325|مدیریت پیمان , تحقیق مدیریت پیمان , دانلود تحقیق در مورد مدیریت پیمان , دانلود تحقیق مدیریت پیمان , تحقیق در موردمدیریت پیمان , پاورپوینت مدیریت پیمان , دانلود مقاله مدیریت پیمان , تحقیق آماده در مورد مدیریت پیمان , دانلود مقاله مدیریت پیمان , پروژه ,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق مدیریت پیمان و جایگاه آن در نظام مبتنی بر عملکرد می باشد.


بخشی از متن تحقیق:

مدیریت پیمان در دو حیطه قابل اجرا می باشد:
1. زمانی که سازمان با افراد، به عنوان کارکنان خود به مذاکره می پردازد و به منظور افزایش کارایی و بهره وری روشهای سابق را مورد تجدید نظر قرار می دهد.
2. موقعی که سازمان پتانسیل انجام کار را در پیکره خودش نمی بیند و یا مقرون به صرفه نمی داند و با طرف های خارج از سازمان وارد معامله می شود.
در موقعی که سازمان با افراد سازمانی خودش وارد معامله می شود. اگر چه این افراد با سازمانی خود وارد یک معامله پیمانی شده اند اما رابطه آنها با سازمان یک رابطه رئیس و کارمندی محسوب می شود. لذا می توان پیش بینی کرد که عقد پیمان با افراد و کارشناسان درون سازمانی با مقاومت کمتری روبرو باشد. اما برای هر دوی آنها لازم است که اهداف پیمانی تعیین شود و بعد از به توافق رسیدن بر سر جزئیات پیمان نامه و اجرای آن مراحل مختلف ارزشیابی و نظارتی انجام پذیرد.
گرچه مدیریت عملکرد یک رویکرد واحدی دارد اما با توجه به محیط سازمانی و ساختارهای فرهنگی، اجتماعی حاکم بر جامعه چارچوب های مختلفی دارد که مدل ارائه شده توسط بانک جهانی تحت عنوان چارچوب مدیریت عملکرد شامل موارد زیر است:
1. تعیین قرار دادهای عملکرد
2. متصل کردن عملکرد کارکنان با رضایت مشتریان
طرح ریزی و تعیین استراتژی در مدیریت منابع انسانی:
به طو رکل در هر گونه تغییر و اجرای اصلاح سازمانی اولین و مهم ترین مقوله تعیین اهداف و مأموریت‌های سازمانی است. حرکت و اصلاح زمانی مصداق واقعی نمود را نشان می دهد که اهداف مأموریت ها به خوبی تبیین شده باشد.
دومین مقوله اتخاذ استراتژی جدید یا بازنگری خط مشی های قدیم می باشد. در تعیین استراتژی منابع انسانی لازم که جنبه زیر را در نظر داشت:
1. در حال حاضر نیازهای سازمان چیست؟
2. کدامیک از این نیازها تا کنون تأمین شده اند؟
3. نقش کارکنان، مدیران در برآورده کردن نیازها چیست؟
یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با مدیریت سرمایه های انسانی در کشورهای در حال توسعه، کمبود منابع مالی و امکانات زمینه ای و دیگری پتانسیل های بکار گرفته نشده از این سرمایه هاست که تنها با تجدید نظر در سازماندهی و مدیریت امکانات موجود می توان سازمان را افزایش داد.
دومین اقدام در مدیریت منابع انسانی یا کارمندیابی است . زیرا ممکن است گروهی از کارمندان استخدام شوند که علی رغم توانایی های که دارند متناسب با فعالیت ها و اهداف سازمان نباشند و باعث بی انگیزگی و کاهش بهره و ری شود. معمولاً بکارگیری نیروی انسانی در قالب سه فرم است:
1. استخدام دائم: آنهایی که در قرار داد، تاریخ پایان پیمان و قرار داد ذکر نشده باشد.
2. استخدام با بندهای ثابت: در آن تاریخ شروع و پایان ذکر می شود ولی ممکن است بندهایی وجود داشته باشد که به پایان پیش موعد دلالت داشته باشد مانند استخدام های پیمانی و آزمایشی و یا قراردادهای خرید خدمت...

این تحقیق با فرمت word قایل ویرایش در اختیار شما قرار می‌گیرد.
تعداد صفحات تحقیق: 21مطالب دیگر:
🔗فایل اتوکد سایت پلان آپارتمان یک واحدی 3 طبقه کامل قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان معماری تیپ طبقات آپارتمان مدرن با مبلمان و اندازه گذاری کامل قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف ساختمان ویلایی دوبلکس قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول ساختمان ویلایی دوبلکس قابل ویرایش🔗فایل اتوکد برش ساختمان ویلایی دوبلکس قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف ساختمان ویلایی یک طبقه قابل ویرایش🔗فایل اتوکد برش ساختمان ویلایی یک طبقه قابل ویرایش🔗فایل اتوکد نما ساختمان ویلایی یک طبقه قابل ویرایش🔗فایل اتوکد نما ساختمان ویلایی دوبلکس قابل ویرایش🔗پروژه کامل اتوکد ساختمان ویلایی یک طبقه دارای نما و برش قابل ویرایش🔗پروژه کامل اتوکد ساختمان ویلایی دوبلکس دارای نما و برش قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف ساختمان مسکونی 2 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش🔗فایل اتوکد برش ساختمان مسکونی 2 طبقه کامل قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول ساختمان مسکونی 2 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش🔗فایل اتوکد نما ساختمان مسکونی 2 طبقه کامل قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان بام ساختمان مسکونی 2 طبقه با شیب بندی کامل قابل ویرایش🔗پروژه کامل اتوکد ساختمان ساختمان مسکونی 2 طبقه دارای نما و برش قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول ساخمان با مبلمان کامل قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان بام ساخمان با شیب بندی کامل قابل ویرایش🔗پروژه کامل اتوکد پلان های معماری ساختمان مسکونی قابل ویرایش🔗فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف ساخمان با مبلمان کامل قابل ویرایش🔗ارشد رشته جامعه شناسی سال 90-91 نوبت دوم🔗مداخله کشورهای خارجی در سوریه از دیدگاه حقوق بین الملل🔗نقش سیستم های مختلف مهاربندی در مقاوم سازی سازه های فولادی🔗مقاله ماهیت حقوقی وفای به عهد