خرید(دانلود مطالعات و رساله معماری طراحی خانه هنرمندان)

دانلود مطالعات و رساله معماری طراحی خانه هنرمندان|خرید|جی دی|32017104|دانلود مطالعات و رساله معماری طراحی خانه هنرمندان,مطالعات معماری طراحی خانه هنرمندان,طراحی خانه هنرمندان,پایان نامه معماری خانه هنرمندان,معماری خانه هنرمندان,دانلود رساله خانه هنرمندان پایان نامه معماری,استانداردهای طراحی خانه هنرمندان,برنامه ,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود مطالعات و رساله معماری طراحی خانه هنرمندان می باشد.
در قالب Word و 142 صفحه و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ،دفاع ،چاپ و کنفرانس میباشد

========================================================
تمامی فایل های سیستم، توسط کاربران آن آپلود می شود. اگر در فایلی تخلفی مشاهده کردید و یا مالک پروژه ای بودید که از وجود آن در سایت رضایت نداشتید با ما تماس بگیرید، در اسرع وقت به گزارش شما رسیدگی می شود.
neginfile.ir@gmail.com info@neginfile.ir
========================================================

تمامی فایلهای موجود در سایت صرفا برای راهنمایی و کمک به دانشجویان و محققین عزیز می باشد و هدف ما در سايت نگين فايل کمک به دانشجويان و دانش پژوهان عزيز براي بالا بردن سطح بار علمي آنها مي باشد.


قسمتهایی کوتاه از متن:

مقدمه

«خداوند وقتي همه اشياء را ساخت به انسان رسيد و به انسان كه رسيد از خلقت دست كشيد و آن را به خود انسان واگذاشت» و انسان خالق يعني هنرمند «مترلينگ»
هنر يك مقوله ديني است و يك حقيقت متعالي و مقدس است كه نجات بخش بشريت است و همچنين يك رسالت مافوق مادي و متعالي و صد در صد انساني دارد.
هنر اصولاً استعداد آدمي است براي تكميل زندگي مادي، هنري، وقتي است كه علم ناتوان از نشان دادن چيزي است و هنر آن را نشان مي دهد هنر آن امانتي است كه خداوند به انسان داد به زمين و آسمان و همه كوه ها و درياها عرضه كرد هيچ كدام بر نداشتند. كوه و دريا داراي خلاقيت و احساس و آگاهي دنيا نيستند نه اضطراب دارند نه دردمندند و نه مي توانند خلق كنند و اين انسان است كه بر مي دارد چه چيز را؟ استعددي را كه مي تواند حس كند و مي تواند انتخاب كند و مي تواند بيافريند اين است كه گفتيم هنر تجلي قدرت آفريدگاري انسان در جبران و تزئين و ادامه هستي است.
هنر ادامه كار خداست تا طبيعت را به گونه نياز خود بيارايد و آنچه را هست به آنچه بايد باشد بدل سازد و به اعجاز هنر كه تجلي آفريدگاري روح آدمي است كمبود طبيعت را جبران كند و به در و ديوار جهان احساس و آگاهي و آشنايي و خويشاوند بخشد


فهرست مطالب به شرح زیر میباشد:
مقدمه
فصل اول: مطالعات پایـه
1-1- تعریف و خاستگاه هنر
1-2- تاریخچه هنر
1-3- مبانی تاریخ هنر
1-3-1- سبک
1-3-2- پیکرنگاری
1-3-3- زمینه تاریخی
1-3-4- اثر هنری
1-3-5- در معماری
1-3-5-1- پلان
1-3-5-2- برش
1-3-5-3- نمای قائم
1-4- هنر و اقتصاد
1-5- تجزیه و تحلیل انواع هنرها و ارتباط آن ها با همدیگر
1-5-1- شکل
1-5-2- تکرار عینی
1-5-3- تکرار گسترده
1-5-4- تعادل و وحدت
1-5-5- تضاد
1-5-6- فرم و طرح صفحه
1-5-7- اصول طرح
1-5-8- بافت
1-5-9- حرکت
1-6- روانشناسی هنرمند
فصل دوم: مطالعات زمینـه
2-1- هدف از انتخاب موضوع
2-2- رسالت هنر
2-3- هدف هنر متعالی
2-4- هنر و صنعت
2-5- معماری ایرانی و اقلیمی هشتم
2-6- تأثیر عوامل اجتماعی بر هنر
2-7- کرمان
2-7-1- اهمیت تاریخ کرمان
2-7-2- مختصری از آثار باقی مانده در کرمان
2-7-3- اقلیم کرمان
2-7-4- هنر کرمان
2-7-4-1- قالی بافی
2-7-4-2- سفالگری
فصل سوم: مطالعات تطبیقی
3-1- خانه هنرمندان
3-2- مرکز آفرینش های هنری
3-3- فرهنگسرای نیاوران
3-4- موزه هنرهای معاصر
3-5- موزه فرش ایران
فصل چهارم: استانداردهای طراحی
فضاهای عملکردی و استاندارد مجموعه
4-1- فضاهای آموزشی
4-1-1- کلاس های تئوری
4-1-2- فضا های کارگاهی
4-1-2-1- کارگاه نقاشی
4-1-2-2- کارگاه نقاشی دیواری
4-1-2-3- کارگاه سفال
4-1-2-4- کارگاه مجسمه سازی
4-1-2-5- کارگاه صنایع دستی
4-2- فضاهای پژوهشی
4-2-1- سمعی بصری
4-2-2- مرکز کامپیوتر
4-2-3- سالن کنفرانس
4-2-4- کتابخانه
4-3- فضاهای نمایشگاهی
4-4- فضاهای اداری
4-5- فضاهای خدماتی رفاهی
4-6- برنامه فیزیکی
فصل پنجم: آنالیز سایت و طراحی
ضمائم و پیوست ها
منابع و مئاخذپشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

مطالب دیگر:
🔗کسب درآمد🔗مقاله درباره خلاقیت و نواوری در افراد و سازمانها🔗مقاله نقدی بر دیدگاه های استیون ویلیام هاوکینگ🔗سیستم های كنترل فازی نوسانات میرابای یک روبات انعطاف پذیر🔗تحقیق درباره ورق مركب🔗تحقیق درباره ویژگی های ترمودینامیكی الاستومرها🔗تحقیق درباره همدوسی نور🔗تحقیق درباره دنی کوا و زندگی نامه اش🔗دانلود آموزش آرایشگری با بهترین روش های روز دنیا🔗مقاله درباره راه کارهای اندازه گیری شاخص های بهره وری🔗مقاله درباره آمیختگی زبان عربی🔗مقاله درباره راهنمای جذب سرمایه از صندوق سرمایه‌گذاری انجازات🔗مقاله درباره رتبه بندی کشور ها در زمینه بستر سازی الکترونیکی🔗تاثیر صنایع آلاینده شهر سیرجان بر آلودگی این شهر🔗بررسی رابطه خشونت خانوادگی در دوران نوجوانی و جوانی🔗تحقیق قاعده لاضرر🔗تخمین تلاش و زمان سیستم حقوق و دستمزد🔗بررسی حقوق کیفری اطفال در ایران🔗حسابداری مسئولیتهای اجتماعی🔗طراحی و ساخت سیکل برایتون🔗تحقیق آزمایشگاه هیدرولیك ارزیابی و شبیه سازی عملكرد شبكه آبرسانی شهر فریمان🔗تحقیق درباره آب🔗تحقیق درباره آبرسانی شهری🔗مقاله درباره رشد اقتصادی و تعریف آن🔗مقاله درباره رفع تنگناهای بانکی و رقابتی نمودن سیستم بانکی