خرید(بررسی تکنولوژی کامپوزیت و کوره های ذوب آلومینیوم و مصالح آلومینیومی و مروری بر Reynobond)

بررسی تکنولوژی کامپوزیت و کوره های ذوب آلومینیوم و مصالح آلومینیومی و مروری بر Reynobond|خرید|جی دی|30017432|بررسی تکنولوژی کامپوزیت و کوره های ذوب آلومینیوم و مصالح آلومینیومی و مروری بر Reynobond
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع بررسی تکنولوژی کامپوزیت و کوره های ذوب آلومینیوم و مصالح آلومینیومی و مروری بر Reynobond می باشد.

فرمت فایل: wordتعداد صفحات: 11

فهرستعنوانتکنولوژی کامپوزیتکوره های ذوب آلومینیوم را چگونه می سازند؟برخی مزایای مصالح آلومینیومی نسبت به مواد پلیمری P.V.CReynobondتکنولوژی کامپوزیتدر یک تعریف کلی، کامپوزیت ترکیب سینرژیک دو یا چند ماده است. مقاومت بالای کامپوزیت ها ناشی از الیاف به هم بافته و در کنار هم پیوسته توسط یک پلیمر می باشد.معمول ترین الیاف مقاوم، الیاف شیشه می باشند. الیاف شیشه مورد استفاده اغلب از نوعه شیشه کلاس E که بسیار ترد و شکننده و شفاف و دارای مقاومت کششی زیاد هستند، 34compa معادل 500KSI می باشد.برای تولید الیاف مذکور، شیشه در کوره با حرارت 2F و (1200C) 21 ذوب شده و به صورت الیاف به قطر 10 میکرون (4 10*4 inch) از درون یک سطح سوراخدار بسیار داغ عبور می کند.

کوره های ذوب آلومینیوم را چگونه می سازند؟در صنعت آلومینیوم 80% کوره های ذوب به صورت چهارگوش با ابعاد و تناژ مختلف مورد استفاده قرار می یگرد. طراحی کوره ذوب بستگی به نوع فلز مورد استفاده و ظرفیت مورد بهره برداری دارد. ظرفیت کوره های چهارگوش از 5 تا 100 تن طراحی و قابل استفاده می باشد.در کوره هایی که از فلنچ استفاده می شود معمولاً شیب سطح کوره بین 5 تا 7 درجه یم باشد. نصب مشعل ها، دریچه ها و دودکش ها به اشکال مختلف طراحی می گردد.

مطالب دیگر:
پروپوزال رشته مدیریت مالیپاورپوینت آموزش درس جغرافيا پايه پنجمپروپوزال رشته مدیریت بازرگانی بیمهپاورپوینت انسان و حركتپروپوزال رشته مديريت دولتي منابع انسانيپروپوزال رشته بازاریابیپاورپوینت درس 14 مطالعات اجتماعی پنجم دبستان قاره های جهانپروپوزال رشته فیزیولوژی ورزشیپروپوزال رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی فیزیولوژیپروپوزال رشته مدیریت بازرگانی تحولپاورپوینت چشم و اجزاء آنپاورپوینت درس 8 علوم پنجم کارها آسان می شود (1)پاورپوینت کشورهای همسایه ایرانپاورپوینت مطالعات اجتماعی کشور پاکستانپاورپوینت درس دهم هدیه های آسمان پایۀ پنجم دبستان در ساحل دجلهپاورپوینت سیاست های جمعیتی و ضوابط و معیارهای مسائل جمعیتیپاورپوینت مبحث خاک با ارزش علوم پنجم دبستانپاورپوینت مطالعات اجتماعی کشور آذربایجان پایه پنجمپروپوزال رشته بازرگانی بین المللپاورپوینت درس دفاع از میهن فارسی پنجم دبستانپروپوزال رشته مدیریت منابع انسانيپاورپوینت درس سوم هدیه های آسمان پایۀ پنجم دبستانپاورپوینت درس 18 مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی سفر به کربلا 1پاورپوینت ورزش و نیرو 2 درس هفتم علوم ششم ابتداییپاورپوینت آموزش کارها آسان میشود علوم پنجم ابتدایی