خرید(دوهاي سرعت و معرفی تکنیک صحیح دو و افزایش سرعت)

دوهاي سرعت و معرفی تکنیک صحیح دو و افزایش سرعت|خرید|جی دی|30009774|دوهاي سرعت و معرفی تکنیک صحیح دو و افزایش سرعت
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دوهاي سرعت و معرفی تکنیک صحیح دو و افزایش سرعت می باشد.اهدافتعيين نمونه اصلي تكنيك دو سرعت و درك چگونگي افزايش سرعتبازيها و حركات تمرينيبراي همه كارهاي عملي دوهاي با مانع و سرعت بايستي محدوده اي متر روي چمن علامت گذاري شود تا بازيها و حركات تمريني در آن اجرا گردد. اين بازيها بايستي در برگيرنده بازيهاي محلي دويدن و دنبال كردن (مثلا گرگ و ميش) به صورت گروهي و دو نفري باشد. حركات تمريني، آن دسته تمريناتي را در بردارد كه در آنها گروه عضلات درگير در دوهاي سرعت به كار گرفته مي شود.

مراحل آموزش1.شروع ايستاده، افزايش سرعت تا رسيدن به گام دو سرعتگام دو سرعت آن قسمت از دو سرعت است كه عمل دويدن با مرحله كامل پرواز اجرا مي شود و بعد از شتاب گرفتن اتفاق مي افتد.

2. پاشنه به ران

« لگن بالا، پنجه بالا، پاشنه بالا». از كشيده شدن پا روي زمين احتراز كنيد.3. زانو بلند

4. گام جهشي با پاي مستقيم

5. گام جهشيگام جهشي آهنگين (با ضربه منظم) از پايي به پاي ديگر در حالي كه از پاي آزاد موازي با زمين و پاي عقب راست شده است.

6. دويدن در قيد با كشيدن مقاومت7. اجراي دو 30 متر با شروع جنگ

مطالب دیگر:
🔑بررسی اقدامات تامینی و تربیتی🔑ایکائو🔑بررسی آسیب شناسی مبارزه با جرائم مواد مخدر در ایران🔑بررسی جایگاه دیوان عالی کشور در نظام حقوقی ایران🔑بررسی حدود و اختیارات و وظایف شورای نگهبان🔑بررسی ساختاری تفاوت دیه زن و مرد در قانون جزایی ایران🔑بررسی صلاحیت تکمیلی دیوان بین المللی دادگستری در توسعه حقوق بین الملل🔑بررسی فرزند خواندگی در حقوق ایرن🔑بررسی فصل 14 قانون خدمات کشوری و قانون استخدام کشوری🔑بررسی ماهیت و جایگاه و آثار خطر در مسئولیت مدنی🔑بررسی ماهیت و شرایط فعل زیانبار در مسئولیت مدنی🔑بررسی وضعیت اقتصادی فقرا و ثروتمندان شهر شیراز با جرایم ارتکابی🔑بررسی جرم سیاسی در حقوق ایران🔑بررسی صدور جرم كارت پایان خدمت متقلبانه🔑بررسی تابعیت در حقوق بین المللی خصوصی استرالیا🔑بررسی تاثیر حذف یا احیا دادسرا در اطاله یا تریع در دادرسی🔑بررسی تأثیر طلاق بر وقوع بزهکاری🔑تاثیر فساد بر اقتصاد با تاكید بر جرم اختلاس و كمردرد🔑مقاوم سازی خمشی تیرهای بتن مسلح مقاومت بالا توسط ورقهای FRP🔑مقاله آموزشی ورزش در اسلام🔑مقاله آموزشی اهمیت و تاثیر ورزش در نشاط و موفقیت🔑مقاله آموزشی ورزش و اهمیت آن در روان درمانی🔑مقاله آموزشی بازی های محلی استان بوشهر🔑مقاله آموزشی آشنایی با سونا🔑مقاله آموزشی تاریخچه تفنگ های تک تیرانداز