خرید(تحقیق درباره منظور از حسابداري صنعتي)

تحقیق درباره منظور از حسابداري صنعتي|خرید|جی دی|1786836|تحقیق درباره منظور از حسابداری صنعتی, حسابداری صنعتی,صنعتی
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق درباره منظور از حسابداري صنعتي می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

حسابداری صنعتی شاخه ای از علم و فن حسابداری است که وظیفه جمع آوری اطلاعات مربوط به عوامل هزینه و محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات را بر عهده داشته و باتجزیه و تحلیل گزارش ها و بررسی راههای تولید روشهای تقلیل بهای تمام شده تولیدات را بیان می کند.

اهمیت حسابداری بهای تمام شده برای چیست؟

در واقع حسابداری صنعتی یا حسابداری بهای تمام شده یک ابزار بسیارمهم در اختیار میریت میباشد تا مدیران را در برنامه ریزی ، کنترل ونظارت وبررسی نتایج فعالیت ها، یاری نماید.

مدیریت با استفاده از حسابداری صنعتی ،بهای تمام شده تولیدات را محاسبه می کند و کنترل خود را برروی هزینه های مواد ،دستمزد و و سایر هزینه های تولید اعمال
می کند.

مدیران اگر گزارشات دقیق و صحیحی از عوامل هزینه نداشته باشنددر تصمیم گیری خود در جهت افزایش تولید یا سایرتصمیم گیریها و راه انجام تصمیمات خود با مشکل مواجه خواهندشد .

به عنوان مثال فرض کنید در صورتی که هدف تغییر نوع محصول تولید شده یا افزایش تولید باشد باید اطلاعات دقیقی از هزینه تولید وجود داشته باشد تا بتوان تصمیم گرفت که اگر ماشین آلات جدید خریداری شوند مقرون به صرفه است و یا ماشین آلات تعویض شوندو یا اینکه ماشین آلات اجاره گرفته شوند و یا بهتر است حقوق پرسنل افزایش داده شود ویا باید مقدار پرسنل افزایش داده شودو بسیاری از انواع تصمیمات مدیریت درموارد مشابه فوق الذکر مشروط بر اطلاعات حسابداری بهای تمام شده می باشد .مطالب دیگر:
📃ضرورت وجود قانون در جامعه📃"نظريه امامت در ترازوي نقد"📃حجاب و نقش آن در جامعه📃جرم سیاسی📃جامعه شيعه در مدينه نخاوله (1)📃حجم نمونه و جامعه آماري📃خاستگاه و زمان پيدايي تعزيه خواني📃خانواده و دشواريهاي رفتاري كودكان📃مفهوم مشاركت انتخاباتي در جامعه📃بلوغ تولد ديگر📃بررسي تأثير آموزش مهارتهاي زندگي بر سلامت روان و منبع كنترل نوجوانان📃مشخصات و ويژگيهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي سكونتگاههاي خودرو📃قرارداد تالبوت📃انقلاب📃جنبش هاي دانشجويي و كودتاي 28 مرداد📃انسان شناسي از ديدكاههاي مختلف📃پاورپوینت بازرسی های ایمنی و رفتار لرزه ای سدهای خاکی در طی زلزله سال 2011 توهوکو در اقیانوس آرام -پاورپوینت طراحی لرزه ای سازه ها📃بروشور منطقه ساوان📃بروشور منطقه توندرا📃پاورپوینت نقش گیاهان دارویی در درمان سرطان-بررسی گیاهان موثر در درمان سرطان📃بروشور منطقه تایگا📃هایلایت کردن آیتم انتخاب شده در داشبورد اکسل📃همه چیز در مورد چرخدنده ها📃کنش اجتماعی (جامعه شناسی 3 - درس 4 )📃نقشه شهرستان های استان قزوین در اکسل (براساس تقسیمات سال 96)